Rock princess

12:41:00


Jak wasz weekend? Odpoczywacie czy pracujecie? 
Ja zrobiłam sobie kilku dniowy urlop , "rzuciłam wszystko i wyjechałam w Bieszczady". ;D Mimo tego , że gdy tu mieszkałam nie tyle miasto, co ludzie mocno mnie irytowali , tak teraz zazwyczaj wracam z uśmiechem na twarzy i łapię głęboki oddech. Życie zwalnia i można z dystansem spojrzeć na różne sprawy. Gdy tu mieszkałam kompletnie tego nie doceniałam. Im jest się starszym tym bardziej zaczyna się doceniać te najmniejsze rzeczy, które cieszą o wiele bardziej niż kiedyś. 


W dzisiejszym poście mam dla Was stylizację , którą od dawna próbowałam sfotografować i jet bliska memu sercu. Dlaczego? Właśnie dlatego, że jest dziewczęca i rockowa. A w moim życiu tego typu muzyka odgrywała największą rolę i zdecydowanie bardziej lubię chodzić na koncerty niż klubowe imprezy i podkreślam , to wielokrotnie. Nie wyobrażam sobie kiedyś z tego zrezygnować i wiecie, mam gdzieś czy ktoś uważa, że jestem ciągłym dzieckiem i nigdy nie dorosnę. Robię swoje, żyję tak jak chce , nigdy pod czyjeś dyktando i życzę Wam tego samego. Nie zmieniajcie się dla otoczenia, dla znajomych bo oni tego oczekują bądźcie sobą , bo wtedy czujmy się najlepiej. <3 Udanego weekendu kochani! Leather jackt - New Yorkr
Top - Monashe
Skirt  no name
You Might Also Like

10 komentarze

 1. Jaka stylizacja, jakie zdjęcia!
  Wow, wow, wow jestem pod ogromnym wrażeniem :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo "smaczna" stylizacja, tiul i skóra naprawdę fajnie się komponują :-) Ciekawe też zdjęcia. I pozujesz z wielkim zacięciem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ciekawa stylizacja. Powiem szczerze się jeszcze z taką nie spotkałam. Zdjęcia też cudne!
  Miłego dzionka
  Martyna

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo mi się podoba ta stylizacja - wyglądasz fantastycznie!
  P.S. jesteś baaaaardzo fotogeniczna :)
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę fajne zdjęcia, jedno wygląda jakbyś unosiła się delikatnie nad ziemią :)

  OdpowiedzUsuń
 6. This dress is pretty classy and it looks great on you!
  Regards.
  Codesarrival.com
  Promoswithin.com

  OdpowiedzUsuń

Katalog blogów

Katalog-blogow.pl

Like me on Facebook

Flickr Images