Autumn

18:38:00

Hej! Dawno nie umieszczałam żadnych przemyśleń ani kartek, lecz dzisiaj pogoda, muzyka i natłok wydarzeń wprowadziły mnie w chwilę refleksji.
Przez cała swoją egzystencje wpuszczamy do naszego życia nieświadomie, pod wpływem chwilowego połączenia dróg osoby , które grzeją sobie miejsca, zostają na dłużej, wymieniają się z innymi lub odchodzą bezpowrotnie zostawiając po sobie puste miejsce i masę dobrych lub złych wspomnień i doświadczeń. Niektórzy powracają , gdy emocje opadają i krzywdy zostają wybaczone. Niektórym warto dać drugą szanse, gdy nasza intuicja i doświadczenie podpowiada, że ta osoba odpowiednio swoją szanse (czystą kartę) spożytkuje.
Kontakty stają się coraz bardziej wyblakłe, gdy nie ma tematów co spowodowane jest odmiennymi priorytetami lub innymi etapami w życiu. Najczęściej jednak ludzie mają tendencje do nie wybaczania i przysłaniania dobrych wspomnień, jakichś uczuć, wsparcia, lojalności i wszystkiego tego co dobre nienawiścią , która w obecnych czasach panującego egocentryzmu, zazdrości i zawiści pojawia się na pstrykniecie z palców jak iskra podczas odpalania zapałki. Łatwiej nam pamiętać, to co krzywdzące niż to co było przez tyle lat dobre. Tylko czasami w życiu tak po prostu nie ma się już siły na dawanie kolejnych i kolejnych i jeszcze wielu innych szans ludziom dla których znaczy , to tyle co papier do podcierania sobie tyłka.
Brak już sił na wyrozumiałość i zrozumienie , gdy inni tak łatwo to nadużywają. Są takie momenty, że na chwile najlepiej jest się odciąć od takich ludzi pijawek emocjonalnych, poczekać i zobaczyć , czy kiedykolwiek swój błąd zrozumieją.

W dzisiejszym zamyślonym dniu pomagała muzyka zespołu LemON i hipnotyzujący słowami jak i barwą głosu Igor Herbut.Dzisiejsza stylizacja jest z tamtego roku, wykopałam ją z miliona zdjęć i doszłam do wniosku, że moda w tym roku nie wiele się zmienia, właściwie od dłuższego czasu już chyba na dobre do jesiennej i zimowej kolekcji weszły skórzane spódniczki i parki. Zapraszam do oglądania zdjęć! :)

Top, skirt - New Yorker
Shoes - Mc Arthur
Parka - Bershka

You Might Also Like

1 komentarze

Katalog blogów

Katalog-blogow.pl

Like me on Facebook

Flickr Images