Pure.

02:17:00

Hej! Sesja , którą zrobiłam ostatnio jest sesją sensualną ale zanim przedstawię jej efekty porusze pewien temat.
Jestem kobietą, lecz sama siebie czasami nie potrafię zrozumieć. Właściwie wszystko co dotyczy kobiet jest skomplikowane, nie są stworzeniami prostolinijnymi, wolą owijać w bawełnę, udawać , ze nic złego się nie stało a w środku rozsadzają je tłamszone emocje. Pytam po co? Dlaczego tak bardzo utrudniamy sobie życie, zakładamy maskę i uważamy, że jakiekolwiek emocje są okazywaniem słabości w obecnych bezlitosnych czasach i lepiej być "betonem".
 Większość kobiet nie potrafi się odnaleźć przy równie pięknej koleżance/ przyjaciółce / osobie bliskiej która teoretycznie nie powinna być zagrożeniem ale mimo wszystko wolą zadawać się z kobietami brzydszymi od siebie , bo lubią być w centrum uwagi i czują się nie doceniane , gdy ktoś odbiera im tą możliwość. Zachłanność ludzka i próby podniesienia samooceny choć na chwilę przez bycie adorowaną, tak to trochę płytkie ale każda z nas czasem chce poczuć się w ten sposób lepiej. Choć odpowiednią drogą do normalnej samooceny nie skrajnościowej jest zaakceptowanie swoich wad i świadomość ich posiadania. Nie ma ludzi idealnych, nie ma kobiet idealnych tak samo jak mężczyzn, każdy jest inny i jedyny w swoim rodzaju. Świat byłby naprawdę nudy i bezbarwny gdyby każdy wyglądał tak samo a niestety obecnie moda kreuje dwa typy urody kobiet , które są zdaniem wielu piękne a reszta już jest tą brzydszą częścią, czasy w jakich żyjemy są straszne.
Zdobycie pracy u drugiej kobiety również jest nie małym wyczynem, zwłaszcza gdy uważane jesteśmy przez nią za ładniejszą od niej, chyba ze uda się nam jakimś cudem trafić na osobę , która nie jest zakompleksiona i nie widzi rywalki w potencjalnej pracownicy. Dlaczego tak jest? Dlaczego zamiast siebie wspierać rzucamy sobie kłody pod nogi i oceniamy z góry osoby , których nie znamy.
Może kiedyś odnajdę odpowiedź na te wszystkie nurtujące mnie pytania i spróbuje wyjaśnić zachowania ludzkie a narazie zapraszam do obejrzenia krótkiej sesji.
You Might Also Like

0 komentarze

Katalog blogów

Katalog-blogow.pl

Like me on Facebook

Flickr Images