Festival look 2018

14:54:00

Hej, hej! Długi weekend już za nami a dzisiejszy post jest festiwalowy. 
Bardzo lubię połączenie długich sukienek z ciężkimi butami i lubię też , od czasu do czasu poszaleć z makijażem. Okres wakacyjny a szczególnie różnego rodzaju koncerty, imprezy czy festiwale, są dobrym momentem , aby pobudzić naszą wyobraźnie i zaszaleć. W tym roku na pewno pojawię się na męskim graniu w Żywcu. A czy gdzieś jeszcze , to się okaże czy wygospodaruje na tyle czasu. Od zawsze ciągnęło mnie bardziej na koncerty , niż imprezy. Wolę pobawić się przy muzyce na żywo z ludźmi o takich samych lub bardzo podobnych zainteresowaniach.
A Wy wybieracie się w tym roku na jakieś koncerty, czy raczej preferujecie inny rodzaj rozrywki? :)

Odbiegając od tematu festiwalów.
 Swoja działalność a zwłaszcza jej początki , to ciężki "kawałek chleba". Nie powiem, że się tego nie spodziewałam , ale nie spodziewałam się, że w kobietach może być tyle, hym - jadu? Mam różne klientki i na prawdę uwielbiam je , ale są też takie , które przychodzą raz, tylko po to, aby podnieść sobie samej samoocenę , krytykując pracę innych. Nawet nie mam ochoty opowiadać całej sytuacji , bo nie o to w tym chodzi.
 Już wielokrotnie temat jadu wśród Nas kobiet był poruszany przez wiele osób, znanych lub mniej znanych. Niestety mam wrażenie, że bez skutecznie. Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak bardzo nie potrafimy trzymać się razem, dlaczego wytwarzamy wokół siebie barierę, pokazujemy swoją wyższość nad innymi i mimo tego, że jesteśmy z kompletnie innych branż, to wiem najlepiej jak , ktoś powinien coś zrobić. Skąd , to się bierze? Skoro najlepiej wiesz jak wykonać daną usługę, to dlaczego nie zrobisz jej sama? 
Nikt, powtarzam raz jeszcze, NIKT nie ma prawa podcinać CI skrzydeł, NIKT nie ma prawa oceniać , czy się do czegoś nadajesz czy nie. To Ty sama decydujesz, czy czujesz się w jakiejś dziedzinie dobrze i , czy chcesz się w niej rozwijać.  
Nie rozumiem , dlaczego łatwiej przychodzi nam negatywne ocenianie innych, niż ciągłe motywowanie i wspieranie bliskich lub nawet obcych ludzi. Kurcze, na prawdę czasami słowa uznania obcej osoby cieszę nasze serce i poprawiają nasz dzień. Czy świat nie byłby piękniejszy jakbyśmy po prostu były dla siebie miłe? A nie ciągle na każdej płaszczyźnie na wzajem sobie dowalały. Musiałam, to gdzieś z siebie wylać. Szanujmy się na wzajem i szanujmy każdą wykonywaną pracę. Nie ma ludzi lepszych i gorszych ani pracy gorszej i lepszej. Wszyscy jesteśmy równi i jeżeli komuś czegoś zazdrościsz, to zrób coś w swoim życiu, żeby nie czuć tego paskudnego uczucia. Obgadywanie, ocenianie i tak Ci nic nie da , tylko wprowadzi negatywną energię. 
Wybaczcie, ale musiałam gdzieś , to wszystko wylać. :D Zapraszam do obejrzenia zdjęć i życzę Wam udanej niedzieli kochani! <3
Choker - Indigo
Dress & boots - No name
You Might Also Like

9 komentarze

 1. Rewelacyjne zdjęcia! Super.

  Zapraszam do siebie w wolnej chwili.
  Miłego dnia, Bambi xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie wyglądasz, zdjęcia są przepiękne! A ty jak zwykle ślicznie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow!! Wyglądasz cudownie <33 Mega stylizacja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa stylizacja ;)

  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z modną biżuterią i odzieżą

  www.steezy.pl - strona naszego sklepu KLIK

  https://www.facebook.com/steezyfashionshop - strona naszego fanpage KLIK

  Pozdrawiamy i przesyłamy dla wszystkich czytelników

  KOD RABATOWY: STEEZYOFF

  WAŻNY NA ZEGARKI I BIŻUTERIĘ (10 % zniżki)

  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 5. No no, sukienka jest niczego sobie, pięknie Ci w niej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna sukienka, idealnie Ci pasuje :) Zdjęcia mają fajny klimat. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Katalog blogów

Katalog-blogow.pl

Like me on Facebook

Flickr Images