"..Something from the heart.."

16:08:00


"..be somebody 
who makes everybody 
feel like a somebody.."


Dawno nie pisałam niczego więcej niż opis stylizacji. Gdy założyłam bloga , bardziej uważałam go za wirtualny pamiętnik do którego dodatkiem były ciekawe zdjęcia i stylizacje. Dziś muszę przyznać, że mocno pochłonęła mnie moda i nie czułam potrzeby dzielenia się swoim życiem. Tym bardziej , że nie goszczą tu tylko osoby , które mnie wspierają lecz też takie, które czekają aż powinie mi się noga. Dlatego stwierdziłam, że moją prywatność zostawię dla siebie i osób , które o nią pytają. 

W dzisiejszym wpisie jedyne co chce zrobić , to wylać z siebie , to co właściwie gdzieś tam w środku  ciągle siedzi. Dla większości zapewne , to będzie kolejny błahy tekst o niczym., ale ta jesienna aura tak mnie jakoś natchnęła.

Wiecie, każdego dnia przychodzi do mnie wiele osób, jest , to na prawdę spory wachlarz , charakterów i osobowości. Czasami zapada cisza a innym razem rozmowy są bardziej lub mniej znaczące.  Do czego zmierzam. Parę miesięcy temu , przyszła do mnie jedna z najmłodszych klientek. Licealista o ambitnym marzeniu - chciała zostać radiologiem. Opowiadała o planach na przyszłość rodzicach , babciach siostrze. Z pozoru wszystko poukładane życie, do momentu aż powiedziała, że jej mama zmarła na raka. Wszystko stało się bardzo szybko , najpierw zdiagnozowanie raka piersi pojawił się  cień nadziej w diagnozie , że po wycięciu będzie ,zostanie tylko złe mgliste wspomnienie. Niestety z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej. Mnóstwo chemii i przerzutów. Koniec końców kobieta zmarła zostawiając dwójkę małych dzieci, które kompletnie nie potrafiły radzić sobie z zaistniała sytuacją. Wiecie co jeszcze mną wstrząsnęło? To , że przy tej biednej dziewczynce , nie było w tak paskudnej sytuacji jej przyjaciółek, których potrzebowała. Odwróciły się od niej twierdząc, że się zmieniła. Nie rozumiały odizolowania i depresji.  
Ta historia pokazuje jacy ludzie są zazwyczaj wygodni a w wymawiane słowa czy zapewnienia są mało istotne, rzucone na wiatr. Ktoś zapyta: dlaczego wygodne? Odpowiedź jest prosta, w większości przypadków ludzie są tylko wtedy , gdy promieniejesz szczęściem i sukcesem, wtedy jest mnóstwo osób zainteresowanych w momencie gdy grunt Ci się wali pozostają tylko te osoby, którym faktycznie zależało. Wtedy następuje bardzo szybka weryfikacja , której wynik jest na plus lub wynosi 0.  Szczerze mówiąc historia dała mi trochę do myślenia. 
W dzisiejszym zabieganym świecie, nie mamy czasu czasami, nawet dla siebie, a co dopiero dla kogoś. Biegniemy ślepo za kasą, wolimy poświęcić czas na scrollowanie facebooka , instagrama niż spotkać się z bliskimi. Czasami jeden telefon, jedno spotkanie, nawet nie długie potrafi wywołać u kogoś szczery uśmiech, który każdy uwielbia widzieć u drugiej osoby. 
To co teraz napisze z pewnością nie jest bardzo odkrywcze , ale po tym co usłyszałam poniekąd zrozumiałam jakie, to nasz życie jest kruche i tak na prawdę taka choroba może dotyczyć każdego w naszym otoczeniu. Dlatego mój wniosek jest prosty. Dbanie o relacje nie kosztuje zbyt wiele , warto poświęcić czas tych których kochamy (tacie, mamie , babci , siostrze czy bratu) lub tym którzy należał do osób bliskich , bo życie jest przewrotne i możemy nie mieć więcej możliwości zobaczyć tę osobę lub usłyszeć jej głos. Nie odkładajmy wszystkiego na później. Żyjmy teraz i dbajmy o tych , którzy są dla nas ważni, żebyśmy później nie żałowali a czas bardzo szybko ucieka.  

Skończyłam swoje wypociny i zapraszam do obejrzenia zdjęć! :)
Jeans jacket - New yorker
Crop top - Stradivarius
Jewelery -eCarla
Skirt - Zaful
Heels -renee

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Zgadzam się z Tobą w zupełności, na co dzień niestety zapominamy o tym co najważniejsze, o rodzinie, bliskich, a kiedyś będziemy tego żałować..

  Świetna spódnica (i Twoje nogi!) ;)
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna stylizacja:). Podoba nam się

  www.lagres.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie wyglądasz, rewelacyjna stylizacja :)
  Pozdrawiam!
  http://moda-na-obcasach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Katalog blogów

Katalog-blogow.pl

Like me on Facebook

Flickr Images