Black Friday and Cyber Monday!

13:27:00

Black Friday i Cyber Monday. 
Czyli teoretycznie dzień największych wyprzedaży, które odbywają się w ostatni piątek listopada oraz poniedziałek po piątku. Różnica między tymi wydarzeniami jest taka, że Cyber Monday dotyczy wyłącznie sklepów internetowych. W Polsce odbywa się od niedawna i obniżki w sklepach zazwyczaj nie są zbyt spektakularne, dopiero przed i po Świętach Bożego narodzenia możemy liczyć na konkretne wyprzedaże. :) Szykujecie się na delikatne szaleństwo zakupowe? Jeżeli tak, to przedstawiam wam czarno - piątkową propozycję od Shein. Znajdziecie tam wiele przecenionych, unikatowych,  modnych w tym sezonie i dobrych jakościowo produktów.
Przedstawiam wam moją mała listę ubrań , które wpadły mi w oko i chętnie miałabym je w swojej szafie. Oversizowe katany, ciepłe kożuchy, długie płaszcze i szerokie rękawy w tym ostatnio jestem mocno zakochana! Szerokie rękawy uwielbiam od dzieciństwa, gdy pierwszy raz dostałam od mamy, bluzkę z takimi,to chodziłam w niej aż się sprała i zrobiły się w niej dziury. Przez długi czas trzymałam ją w szafie "na pamiątkę" ale koniec końców trafiła do śmieci. A teraz szukam czegoś w dojrzalszej wersji. ;)  Zapraszam do obejrzenia propozycji Shein naprawdę , można tam znaleźć perełki w dobrej cenie i rzeczy nie tak oklepane jak w sieciówkach. 

2. Shein
3. Shein
4. Shein
5. Shein


Po kliknięciu w obrazek zostaniecie przekierowani na stronę z produktami po obniżce, życzę miłego zakupowego szaleństwa! :) 

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Świetne rzeczy powybierałaś :)
    poklikane $41.99, $12.99, w 3 nie ma linka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. http://blog.copywriterexpert.pl/pozycjonowanie/black-friday-2016/ Posiadam Listę Najlepszych Promocji w Black Friday na: narzędzia seo, usługi pozycjonowania stron + Oferty w e-sklepach na odzież, perfumy, kosmetyki itp. Już dziś złóż zamówienie i zaoszczędź nawet 50%, albo więcej :)

    OdpowiedzUsuń

Katalog blogów

Katalog-blogow.pl

Like me on Facebook

Flickr Images